IDA POMOC POLAKOM NA WSCHODZIE kancelaria prezesa rady ministrów

NABÓR WNIOSKÓW STYPENDIALNYCH NA SEMESTR WIOSENNY 2018/2019 ROZPOCZĘTY

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza nabór wniosków stypendialnych na semestr wiosenny roku akademickiego 2018/2019. Nabór będzie trwał od 1 kwietnia do 15 maja 2019 r.

Matching w Bystrzycy

Zasada jest prosta. Jedna wpłacona przez darczyńcę korona jest potrajana. Jak łatwo policzyć, kiedy ktoś wpłaci 100 koron, będziemy mieć 300 koron, w przypadku 1000 koron już trzy tysiące.

Stypendia Fundacji "PPnW" przyznane

W dniu 12 czerwca 2018 r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”, na którym rozpatrzono wnioski studentów ubiegających się o stypendium w semestrze wiosennym roku akademickiego 2017/2018 w ramach projektu „Program stypendialny PLus - AKTYWNY STUDENT”.

Spotkanie z Funduszami Europejskimi

Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie) oraz Centrum Projektów Europejskich w Warszawie zapraszają na Spotkanie z Funduszami Europejskimi.

WNIOSKI STYPENDIALNE 2018 – ROZPOCZĘCIE NABORU

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza nabór wniosków stypendialnych na semestr wiosenny roku akademickiego 2017/2018. Nabór będzie trwał od 11 kwietnia do 15 maja 2018 r.

Lista stypendystów

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że decyzją Komisji Stypendialnej przyznane zostały stypendia w ramach „Programu stypendialnego dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą”.

Najnowsze ogłoszenia

Polska

Bezpłatne studia na UMCS

Stypendia, Dofinansowanie, szkoła

Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaczął działać specjalny program przyjęć cudzoziemców na I rok studiów prowadzonych w językach polskim i angielskim w roku akademickim 2018/2019, podejmujących i odbywających kształcenie bez odpłat...

Ukraina

Program im.Kirklanda

Dofinansowanie

Trwa nabór kandydatów do programu stypendialnego im. Lane'a Kirklanda. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 marca 2018 roku.  ...

Polska

IX EDYCJA KONKURSU «BYĆ POLAKIEM»

Dofinansowanie

Fundacja «Świat na Tak» zaprasza młodzież polskiego pochodzenia do udziału w Konkursie «Być Polakiem». ...