IDA POMOC POLAKOM NA WSCHODZIE SENAT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Stypendia Fundacji "PPnW" przyznane

W dniu 12 czerwca 2018 r. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”, na którym rozpatrzono wnioski studentów ubiegających się o stypendium w semestrze wiosennym roku akademickiego 2017/2018 w ramach projektu „Program stypendialny PLus - AKTYWNY STUDENT”.

Spotkanie z Funduszami Europejskimi

Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie) oraz Centrum Projektów Europejskich w Warszawie zapraszają na Spotkanie z Funduszami Europejskimi.

WNIOSKI STYPENDIALNE 2018 – ROZPOCZĘCIE NABORU

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza nabór wniosków stypendialnych na semestr wiosenny roku akademickiego 2017/2018. Nabór będzie trwał od 11 kwietnia do 15 maja 2018 r.

Lista stypendystów

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że decyzją Komisji Stypendialnej przyznane zostały stypendia w ramach „Programu stypendialnego dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą”.

Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą

Decyzja Komisji Stypendialnej dotycząca przyznania stypendium będzie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” (www.pol.org.pl) w formie imiennej listy stypendystów do 6 listopada 2017 roku.

Najnowsze ogłoszenia

Polska

Bezpłatne studia na UMCS

Stypendia, Dofinansowanie, szkoła

Na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaczął działać specjalny program przyjęć cudzoziemców na I rok studiów prowadzonych w językach polskim i angielskim w roku akademickim 2018/2019, podejmujących i odbywających kształcenie bez odpłat...

Ukraina

Program im.Kirklanda

Dofinansowanie

Trwa nabór kandydatów do programu stypendialnego im. Lane'a Kirklanda. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 marca 2018 roku.  ...

Polska

IX EDYCJA KONKURSU «BYĆ POLAKIEM»

Dofinansowanie

Fundacja «Świat na Tak» zaprasza młodzież polskiego pochodzenia do udziału w Konkursie «Być Polakiem». ...