IDA POMOC POLAKOM NA WSCHODZIE kancelaria prezesa rady ministrów

24.04.2018

Wznawiamy nabór na warsztaty MEDIA START

Warszaty,konferencje, Aktualności, Media Start Ukraina, Obwód lwowski, Lwów 2018-04-24

Po pierwszym weekendowym szkoleniu (21-22.04) postanowiliśmy zwiększyć ilość uczestników. Zmodyfikowane zostały również wymagania wiekowe. 


Udane rozpoczęcie warsztatów skłoniło nas do wznowienia naboru. W związku z tym nadal zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń na adres media@pol.org.pl, formularz dostępny jest poniżej. Oprócz karty zgłoszeniowej każdy kandydat/ka proszeni są o przygotowanie i przesłanie krótkiego materiału wideo. Plik z filmem (zatytułowany imieniem i nazwiskiem autora) powinien przedstawiać, do wyboru - autorską opowieść na dowolny temat, np. o ciekawym miejscu, lokalnej atrakcji, wydarzeniu lub film w oryginalny, kreatywny sposób pokazujący jak coś zrobić lub wykonać (krótki wideo-poradnik). 

Warsztaty kierowane są do osób ze Lwowa i okolic, gdyż wszystkie spotkania będą się odbywać właśnie w tym mieście. Zgłaszać się mogą osoby w wieku od 16 do 30 lat. Kolejny weekendowy zjazd odbędzie się w dniach 19-20 maja a całe szkolenie zakończy się w listopadzie. Szczegółowy program dostępny jest w załączniku poniżej (wraz z regulaminem). Poszerzony opis szkoleń znajdziecie tutaj. Projekt realizowany jest przez Fundację "Pomoc Polakom na Wschodzie" w ramach środków przyznanych przez Senat RP. 

Najlepsi oraz najbardziej aktywni i zaangażowani uczestnicy pod koniec roku zostaną skierowani na tygodniowy staż w TVP Polonia w Warszawie. 

Serdecznie zaprszamy do zgłaszania się na warsztaty MEDIA START!

 

 

Galeria