IDA POMOC POLAKOM NA WSCHODZIE SENAT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

04.10.2018

OPOWIEDZ MI O POLSCE – NA FILMY I PRACE LITERACKIE CZEKAMY JESZCZE DŁUŻEJ

Konkursy, Aktualności

Przedłużamy termin nadsyłania prac na dwa nasze konkursy i podnosimy wartość przyznawanych w nich nagród.


W tym tygodniu ogłosiliśmy nasz nowy konkurs OPOWIEDZ MI O POLSCE – MOJA NIEPODLEGŁA. Na przysyłane na niego zdjęcia czekamy do 25 listopada 2018 roku. Z tej okazji zdecydowaliśmy się przedłużyć również nabór prac na konkursy LITERACKI i FILMOWY. Na wasze filmy, eseje i opowiadania czekamy również do 25 listopada, a laureatów wszystkich trzech konkursów poznamy już 7 grudnia.

Razem ze zmianą terminów podnosimy też konkursową stawkę. Nagrody w konkursach FILMOWYM i LITERACKIM będą o wiele cenniejsze. Najlepszą pracę w wyzwaniu filmowym nagrodzimy aparatem fotograficznym – lustrzanką cyfrową, zdobywca drugiego miejsca otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny, trzecia nagroda to tablet multimedialny. Zwycięzca konkursu literackiego otrzyma – przydatnego w pracy każdego literata i dziennikarza - laptopa, zajmujący drugie miejsce laureat otrzyma tablet multimedialny, a trzeci wygrany wzbogaci swoją biblioteczkę o zestaw książkowych bestselerów.

Przypominamy, że jeszcze tylko do 8 października czekamy na prace zgłaszane do konkursu OPOWIEDZ MI O POLSCE – HISTORIE RODZINNE. Informacje o wszystkich organizowanych przez nas konkursach znajdziecie TUTAJ.

Galeria